Cechy nowoczesnych okien [FILM]

0

W Polsce jest około 6 mln budynków, z czego blisko 80% to budynki jednorodzinne. Spośród nich ponad 70% jest ocieplona słabo lub wcale. I to właśnie te budynki w dużej mierze są odpowiedzialne za smog.

W ramach akcji społecznej „Ocieplam dom i walczę ze smogiem” radzimy, jak ocieplić dom, dzięki czemu pozbędziemy się smogu w miejscu, w którym mieszkamy.

CECHY NOWOCZESNYCH OKIEN 
W pracach związanych z termomodernizacją domów istotną kwestią jest wymiana okien. Dobierając w tym celu okna, musimy wziąć pod uwagę ich funkcjonalność, bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowość. Bardzo ważne jest, aby okna były energooszczędne i dobrze zamontowane.
Nowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, ponieważ doświetlają wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają widok na zewnątrz. Co więcej, montaż okien w dachu to rozwiązanie tańsze i mniej pracochłonne niż budowanie lukarn. Okna dachowe zmieniają się. Obecnie produkowane okna to wyroby wysokiej jakości – trwałe, energooszczędne, bezpieczne i wygodne w obsłudze. Coraz częściej standardowe okna obrotowe wypierane są przez inne, nowocześniejsze konstrukcje okien dachowych. Uznanie w oczach użytkowników zdobywają okna o podwyższonej osi obrotu czy okna uchylno-obrotowe, ponieważ są bardziej funkcjonalne.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj