Materiały izolacyjne na merXu

0

Na jakości materiałów budowlanych, w tym produktów do izolacji cieplnej nie warto oszczędzać – może to skutkować nieszczelnymi przegrodami i powodować straty ciepła, a późniejsze naprawy będą kosztowne i czasochłonne.

Jeśli chcemy uniknąć płacenia zbyt wysokich rachunków za eksploatację naszego domu, wybierzmy sprawdzone produkty i rozwiązania renomowanych firm. Na platformie zakupowej merXu obecni są tylko zweryfikowani dostawcy, którzy oferują wysokiej jakości wyroby, zapewniając profesjonalną obsługę oraz realizację zamówienia w terminie.

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B – skierowana zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Tworzy bezpieczne środowisko, łącząc zweryfikowanych kupujących i sprzedających.

Platforma działa na 5 rynkach: w Polsce, Czechach, Estonii, na Litwie oraz na Słowacji. Skierowana jest do producentów, hurtowników, dystrybutorów i wykonawców. Korzystanie z niej umożliwi poszerzenie grona kontrahentów i ułatwi handel materiałami budowlanymi oraz izolacyjnymi.

Kategoria Izolacja cieplna to ważna część działu Budownictwo. Wyroby do izolacji termicznej to przede wszystkim najbardziej popularne materiały ociepleniowe, czyli styropian i wełna mineralna. Osobną podkategorię stanowią akcesoria do ociepleń.

Odpowiednie parametry techniczne materiałów oraz ich wytrzymałość zapewniają szczelną obudowę różnych elementów budowlanych i pozwalają uzyskać trwałe połączenie np. płyt termoizolacyjnych ze ścianą.

Czytaj też: Buduj i uszczelniaj dach z merXu

Ta część oferty merxu nabiera szczególnego znaczenia w kontekście rosnących wymagań budownictwa energooszczędnego oraz konieczności przeprowadzenia głębokiej termomodernizacji istniejących budynków.

merXu ułatwia znalezienie pożądanego produktu i umożliwia porównanie wybranych produktów różnych dostawców oferujących na platformie swoje wyroby. Przy każdym wyrobie widać jego cenę oraz nazwę producenta, co pozwala przedsiębiorcy wybrać optymalną propozycję, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i terminu dostawy.

Intuicyjna obsługa i przejrzysty interfejs ułatwią znalezienie konkretnego wyrobu, możliwe jest także wyszukiwanie po nazwie producenta, jak również według ceny albo kraju wysyłki.

Natomiast karta produktu obejmuje najistotniejsze dla przyszłego użytkownika informacje – dokładniejszy opis wyrobu, jak również kraj wysyłki, kraj docelowy, czas dostawy oraz stan wyrobu.

Chcesz kupować bezpiecznie i zoptymalizować koszty transakcji? Korzystaj z nowoczesnych rozwiązań i poznaj funkcjonalności merXu.

Autor: merxu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj