Bezpieczny dom z rozwiązaniami TECHNONICOL

0

Standardy, jakim podlega budownictwo, są coraz wyższe. Ekologia oraz odpowiedzialność za klimat – te czynniki coraz mocniej wpływają na decyzje klientów zarówno w Polsce, jak i całej Europie. Ponadto bardzo istotną kwestią jest ekonomia – dobra izolacja budynków po prostu się opłaca.

Firma TN International jest wiodącym europejskim producentem i dostawcą pokryć dachowych, materiałów hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych, a także unikatowych, niestandardowych produktów dostosowanych do potrzeb klientów. Wszystkie produkty firmy, w tym produkty marki TECHNONICOL, są certyfikowane, charakteryzują się wysoką jakością i są zgodne z międzynarodowymi normami. W naszych fabrykach stosujemy najnowocześniejsze technologie, co pozwala na wytwarzanie bezpiecznych, niepalnych materiałów termoizolacyjnych o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych.

Produkty TECHNONICOL poprawiają komfort, bezpieczeństwo i jakość życia milionów ludzi na całym świecie. Od 1992 r. oferujemy w pełni kompatybilne systemy wykorzystywane do budowy domów jedno- i wielorodzinnych, zakładów przemysłowych, mostów i budynków użyteczności publicznej.

Poznaj właściwości wełny skalnej TECHNONICOL

Wełna skalna TECHNONICOL jest wydajnym materiałem termoizolacyjnym. Wysoką odporność na przenikanie ciepła uzyskuje się dzięki zastosowaniu najdrobniejszych splecionych włókien wełny mineralnej, które zatrzymują dużą ilość powietrza wewnątrz materiału.

Ważnym aspektem jest również bezpieczeństwo pożarowe. Głównym surowcem produktów z wełny kamiennej TECHNONICOL są skały, basalt i gabbro. Dzięki ich stosowaniu wełna jest materiałem niepalnym.

Temperatura topnienia włókien przekracza 1000°C, co umożliwia stosowanie wyrobów z wełny skalnej w szerokim zakresie temperatur. Ponadto włóknista struktura produktów z wełny skalnej TECHNONICOL zapewnia doskonałe właściwości akustyczne i dźwiękochłonne materiałów.

Wszystkie materiały termoizolacyjne TECHNONICOL na bazie wełny kamiennej są impregnowane środkami, które nadają izolacji właściwości hydrofobowe. Co więcej, materiały z wełny kamiennej TECHNONICOL zapewniają najwyższą klasę paroprzepuszczalności. Nie zatrzymują wilgoci, która powstała w wyniku codziennej aktywności mieszkańców budynku. Dzięki temu izolacja termiczna zawsze pozostaje sucha.

Autor: TECHNONICOL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj