post

W Polsce jest około 6 mln budynków, z czego blisko 80% to budynki jednorodzinne. Spośród nich ponad 70% jest ocieplona słabo lub wcale. I to właśnie te budynki w dużej mierze są odpowiedzialne za smog.

W ramach akcji społecznej „Ocieplam dom i walczę ze smogiem’ radzimy jak ocieplić dom dzięki czemu pozbędziemy się smogu w miejscu w którym mieszkamy.

CECHY NOWOCZESNYCH OKIEN 
W pracach związanych z termomodernizacją domów istotną kwestią jest wymiana okien. Dobierając w tym celu okna musimy wziąć pod uwagę jego funkcjonalność, bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe. Bardzo ważne jest to aby okna były energooszczędne i dobrze zamontowane. Spełnienie tych warunków pozwoli na optymalne korzystanie z tego rozwiązania.
Nowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, ponieważ doświetlają wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają widok na zewnątrz. Co więcej montaż okien w dachu to rozwiązanie tańsze i mniej pracochłonne niż budowanie lukarn. Okna dachowe zmieniają się. Obecnie produkowane okna dachowe to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką trwałością, dużą energooszczędnością, bezpieczeństwem i wygodną obsługą. Coraz częściej standardowe okna obrotowe wypierane są przez inne, nowocześniejsze konstrukcje okien dachowych. Uznanie w oczach klientów zdobywają okna o podwyższonej osi obrotu czy okna uchylno-obrotowe, ponieważ zapewniają zdecydowanie wyższą funkcjonalność.  

Partnerzy akcji

logo one
logo two
logo three
logo four
logo five
logo six